5 nápadů, které budete chtít letos na Valentýna vyzkoušet

Pokud jste jako já a někde ve vás dřímá romantická duše, no nestíháte vymýšlet a připravovat velká zamilovaná překvapení, ale chcete svoji polovičku potěšit alespoň něčím malým, určitě vás potěší těchto 5 zajímavých, ale hlavně rychlých nápadů, jak na to. Každý rok se nejen na zahraničních stránkách objevuje množství návodů na vlastnoručně připravené dobroty, dárky a drobnosti. Vybrala jsem pro vás to, co mě letos nejvíce zaujalo, a co bych rozhodně vyzkoušela i já. Tak pojďme na to.

Valentýnka z vodovek

Je už na vás, co dokážete vytvořit s vodovkami na bílém papíře. Tajemství zní – použijte bílou voskovku na bílý papír… (postup na Style Me Pretty)
Valentýn

Valentýnský balíček

Není nad zajímavě zabalený dárek, a tím vůbec nemyslím kýčový balicí papír. Podívejte, jak to jde snadno… (postup a srdíčka ke stažení na julep.)
Valentýn

Zamilovaná káva

Potěšte svého miláčka ranní kávou na cestu v originálním lásky-plném balení… (postup a šablony ke stažení na Eat Drink Chic)
Valentýn

Amorovy křupky

Láska prý prochází žaludkem. Ono se to stejně všechno tak strašně rychle sní a vy alespoň nemusíte vařit a péct… (postup na Basic Gray)
Valentýn

Srdce z ledu

Každé srdce jednou roztaje, i to z ledu. Možná právě při pohledu na tyto roztomilé ledové „kostky“… (postup na Two Loves Studio)
Valentýn

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

One thought on “5 nápadů, které budete chtít letos na Valentýna vyzkoušet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *